AYKON METAL; Silindir Büküm ve plazma kesim alanında faaliyet göstermektedir.

Geçen zaman içinde pek çok firmanın, silindir büküm, platine büküm ve plazma kesim taleplerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Firmamız; 1 mm'den 50 mm'ye kadar silindir büküm yapma kapasitesine sahiptir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Büküm hizmetimizin içinde;

Vidanjör Büküm, Sulama Tankeri Büküm, Yeraltı Kazanı Büküm, Su ve Mazot Tankeri Büküm, Damlama Sulama Tankları Büküm, Yakıt Tankeri Büküm, Kompresör Büküm, Döküm Potası Büküm, Silo Büküm, Silobas Büküm, Boru Büküm, Helezon Bükümü, Şekilli Sac Büküm, Gıda Tankları Büküm ile Diğer Bükümler yer almaktadır.

Üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla hizmet verdiğimiz sektörde, her türlü talebe cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

 

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

 

 

Konya platine silindir büküm,silindir metal büküm,silindir sac büküm,Vidanjör Büküm,Sulama Tankeri Büküm,Yeraltı Kazanı Büküm,Su ve Mazot Tankeri Büküm,Damlama Sulama Tankları Büküm,Yakıt Tankeri Büküm,Kompresör Büküm,Döküm Potası Büküm,Silo Büküm,Silobas Büküm,Boru Büküm,Helezon Bükümü,Şekilli Sac Büküm,Gıda Tankları Bükümü,sac büküm işleri,silindir büküm işleri,silindirik büküm,silindir büküm Konya, sac kesim büküm